(+420) 221 603 492
telinvest@telinvest.cz

Identifikační údaje

Obchodní jméno:TELinvest, s.r.o.
Sídlo společnosti:Koněvova 141, Praha 3, 130 00
Provozovna:Opletalova 55, Praha 1, 110 00
IČ:64578593
DIČ:CZ64578593
Zapsaná:v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 40572
Jednatelé:Tomáš Votruba, Ing. Aleš Jelínek
  
Email:telinvest@telinvest.cz
Web:www.telinvest.cz

Profil společnosti TELinvest, s.r.o.

Společnost TELinvest je předním českým dodavatelem silnoproudých a slaboproudých infrastruktur.

Jejím hlavním zaměřením je návrh, výstavba a údržba těchto systémů. Projekty je schopna realizovat již ve fázi hrubé stavby stejně jako v již zařízených kancelářích.

Společnost působí na trhu od roku 1990, v současné právní podobě od roku 1995. Disponuje rozsáhlým týmem kvalifikovaných pracovníků, schopných operativně řešit požadavky zadavatele od návrhu dodávek až po vlastní realizaci a koordinaci projektů. Přednostně je dbáno na kvalitu a komplexnost dodávaného řešení s přihlédnutím k investiční náročnosti řešení a přáním zadavatele.

Cíle společnosti

Cílem společnosti je poskytovat kvalitní dodavatelské, servisní, poradenské a konzultační služby pro elektrické systémy, které budou trvale uspokojovat předem definované požadavky a potřeby našich zákazníků. Zvyšující se požadavky dodavatelů a zákazníků na kvalitu jsou pro společnost interní normou. To nás zavazuje k trvalému prosazování vysoké úrovně jakosti procesů i služeb. Závazkem je další rozvíjení aktivit společnosti, zvyšování tržního podílu, obratu a dobrého jména společnosti.

O společnosti