Administrativní budova Prague Gate Praha 4

 

V této administrativní budově jsme pro nové nájemníky, kterými jsou např. společnosti Black Decker nebo Emco, upravovali a rozšiřovali rozvody 230V a systém EPS.

Celý objekt byl původně obsazený společností Česká pojišťovna, a.s. a všechny rozvody a systémy byly úplně nebo částečně centralizovány do jednotlivých správních center (serverovny, rozvodny a strojovny). S příchodem velkého počtu nových a menších nájemníků bylo potřeba všechny systémy lokálně rozdělit do správních center u každého nájemce. Největší úpravy byly u rozvodů 230V a systému EPS.

U rozvodů 230V bylo potřeba upravit všechny patrové rozvaděče podle počtu nájemníků na jednotlivých patrech a zřídit podružná měření. Při dělení původních otevřených kanceláří novými SDK příčkami bylo nutné přidat nová svítidla nebo měnit pozice stávajících.

S rostoucím počtem nových kanceláří na jednotlivých patrech byla vyčerpána rezerva počtu hlásičů na jednotlivých linkách systému EPS a musely být rozděleny a posíleny. Systém EPS se upravoval a revidoval pro každého nového nájemníka.